Про сервіс

Про компанію «Адвокатська контора «Кортис»

Цей ресурс, був розроблений за участю провідних адвокатів «Адвокатської контори« Кортис»». Юристи, залучені до розробки позовів, які використовуються на цьому сервісі мають значний досвід ведення подібних справ. Вони мають багато успішних рішень, щодо захисту інтересів своїх клієнтів в судах різної юрисдикції. Тому позови, які Ви отримаєте скориставшись цим ресурсом, є наслідком командної роботи успішних і ефективних адвокатів.

Багаторічний досвід нашої команди адвокатів разом з сучасними інформаційними технологіями, привів до появи унікального продукту, який покликаний подолати складності і незручності на шляху звернення людини до суду.

Про сервіс «PozovDoSudu»

PozovDoSudu - це інтелектуальна платформа, яка створює індивідуальні позови, що ефективно захищають Ваші інтереси в суді.

Сервіс є першою і єдиною в Україні інтелектуальною платформою, завдяки якій людина не звертаючись до дорогих адвокатів, витравивши всього п'ять хвилин свого часу, не виходячи з дому отримає високоякісні позовні заяви, які захистять його права в суді.

«Pozovdosudu» - це швидкий і доступний захист Ваших прав в суді!


Зачекайте
Триває завантаження даних...