• Работаем с 2016 года
  • Более положительных решений в суде
  • Адвокат не нужен
  • Ходить в суд не нужно

Створити судовий позов онлайн

Виберіть позов справа в списку, заповніть всі необхідні дані і через 5 хвилин ви отримаєте документ, який обов'язково візьмуть в суді!
Як це працює?
Виберіть
позов
Заповніть свої дані
Сплатіть онлайн 194 грн.
Надішліть отримані документи в суд
Економія грошей та часу
Время создания иска
PozovDoSudu 8-15 минут
Адвокат до 10 рабочих дней
Цена
PozovDoSudu в среднем - Array грн.
Адвокат от 1 000 до 20 000 грн.
Опыт
PozovDoSudu более 5 000 положительных
решений в суде
Адвокат в среднем 50 успешных дел

PozovDoSudu специализированно занимается исками, у нас они уже отлажены на тысячах разных случаев. Адвокат же с некоторыми ситуациями еще просто не сталкивался.

Простота та надійність

Не нужно думать как заполнять бланк, тратить время на поиск информации, бояться, что ошибешься, взяв устаревший бланк или неправильно его заполнив!

Не нужно думать куда идти и что делать - просто выбери иск и делай то, что сказано!

Не нужно стоять в очередях!

Зачем подавати в суд
Зачем подавати в суд
  • Чтобы перестать переживать, бояться, выйти из стресса, начать двигаться дальше
  • Чтобы надавить на ответчика
  • Чтобы решить наконец эту проблему и начать получать удовольствие от жизни, отношений, любимого дела
  • Чтобы отстоять свои права и интересы, чтобы восторжествовала справедливость
А гарантії є?

Якщо ви відповісте на всі наші запитання, і подасте отриманий позов так, як буде написано в інструкції, і справа не буде прийнята в суді, то

ми відразу ж повернемо вам гроші!

Наші переваги
Гарантія правильного оформлення
Формування позову всього за 5 хвилин
Ви платите за все 194 грн., що істотно дешевше послуг юриста
Зручна онлайн-оплата Privat24, Visa/MasterСard
Відгуки
Вікторія Завгородня, Рівне
«Дякую, за такий потрібний для кожної людини сайт. Двічі подавала заяву на аліменти і двічі її не приймали. Як на мене все було вірно, але виявляється є безліч нюансів. Вчора віднесла заяву, що прислали мені на пошту з цього сайту. Все вірно. Впевнена, що цей сервіс допоможе багатьом людям.»
Ростислав Романенко, Миколаїв
«Так склалося, що на днях потрапив в ДТП. Перший раз така ситуація і взагалі не знав з чого починати і що робити. Знайомі порекомендували адвоката, щоб той допоміг правильно оформити заяву. Дізнався ціну і передумав. На щастя потрапив на сайт Позив До Суду, де мені допомогли оформити заяву на відшкодування нанесеної шкоди. Більш того, зайняло це яких ось 10 хвилин.»
Марія Кравець, Львів
«Шукала приклад заяви на розлучення, а потрапила на цей сайт. Спочатку не повірила, що такі послуги можна надавати через інтернет. Але вирішила спробувати. І не шкодую. Всього 57 грн і мені на пошту прийшла готова заява. На все про все витратила максимум хвилин 10. Якби не цей сервіс то, мабуть, і досі розбиралася в шаблонах, та думала як вірно все заповнити. Дякую, людям, які зробили життя простих людей трішки легшим. Всім рекомендую. Не витрачайте свій час, тут все зроблять за вас.»
Леся Захарченко, Чернігів
«Для мене послуги юриста в онлайн режимі це щось нове. Мабуть, ніколи не наважилася б скористатися, та коли почала розбиратися з заявою на подання аліментів, зрозуміла що сама не впораюсь. Ціни на юриста просто скажені, тому вирішила заповнити заяву тут. Дані ввела хвилин за 5, заплатила 57 грн і на пошту відразу прийшов лист. Вчора подала заяву до суду. Все добре, ніяких нарікань. Тож, рекомендую всім.»
Позов до суду
За допомогою сервісу PozovDoSudu ви зможете створити позов на розлучення, аліменти або ж заяву іншої тематики в лічені хвилини. Сервіс дозволяє сформувати позовну заяву для подачі в суд. За допомогою конструктора шаблонів ви швидко і без зусиль зможете заповнити всі необхідні пункти. Позов до суду заповнюється в формі, що пропонується нашим сервісом всього за 5-7 хвилин, після оплати заяву в суд буде сформовано і відправлено на Вашу пошту в форматі Pdf документа.
Ви можете оплатити судовий позов будь-яким зручним для Вас способом. Якщо ви вирішили оплатити дану послугу онлайн через сервіси інтернет банкінгу, то Ваш платіж буде опрацьовано автоматично і зразок судового позову з заповненими даними буде відправлений протягом декількох хвилин.
Позовна заява — це документ який необхідно складати уважно, та відповідно до норм законодавства України. Тому, ми рекомендуємо обрати швидкий та доступний спосіб скласти заяву в суд в онлайн режимі на нашому сервісі. Ви можете обрати зручний спосіб оплати, в разі сплати коштів карткою заява буде сформована автоматично та надіслана вам протягом декількох хвилин.
PozovDoSudu - це зручний сервіс за допомогою якого ви можете створити позовну заяву в суд України, при цьому ви заощадите не тільки ваш час, але і грошові кошти. Ми намагаємося зробити юридичні послуги в Україні доступними для всіх.
Зачекайте
Триває завантаження даних...