Як це працює?
Виберіть
позов
Заповніть свої дані
Сплатіть онлайн 147 грн.
Отримайте свій позов у вигляді PDF
Наші переваги
Гарантія правильного оформлення
Формування позову всього за 5 хвилин
Ви платите за все 147 грн., що істотно дешевше послуг юриста
Зручна онлайн-оплата Privat24, Visa/MasterСard
Відгуки
Вікторія Завгородня, Рівне
«Дякую, за такий потрібний для кожної людини сайт. Двічі подавала заяву на аліменти і двічі її не приймали. Як на мене все було вірно, але виявляється є безліч нюансів. Вчора віднесла заяву, що прислали мені на пошту з цього сайту. Все вірно. Впевнена, що цей сервіс допоможе багатьом людям.»
Ростислав Романенко, Миколаїв
«Так склалося, що на днях потрапив в ДТП. Перший раз така ситуація і взагалі не знав з чого починати і що робити. Знайомі порекомендували адвоката, щоб той допоміг правильно оформити заяву. Дізнався ціну і передумав. На щастя потрапив на сайт Позив До Суду, де мені допомогли оформити заяву на відшкодування нанесеної шкоди. Більш того, зайняло це яких ось 10 хвилин.»
Марія Кравець, Львів
«Шукала приклад заяви на розлучення, а потрапила на цей сайт. Спочатку не повірила, що такі послуги можна надавати через інтернет. Але вирішила спробувати. І не шкодую. Всього 57 грн і мені на пошту прийшла готова заява. На все про все витратила максимум хвилин 10. Якби не цей сервіс то, мабуть, і досі розбиралася в шаблонах, та думала як вірно все заповнити. Дякую, людям, які зробили життя простих людей трішки легшим. Всім рекомендую. Не витрачайте свій час, тут все зроблять за вас.»
Леся Захарченко, Чернігів
«Для мене послуги юриста в онлайн режимі це щось нове. Мабуть, ніколи не наважилася б скористатися, та коли почала розбиратися з заявою на подання аліментів, зрозуміла що сама не впораюсь. Ціни на юриста просто скажені, тому вирішила заповнити заяву тут. Дані ввела хвилин за 5, заплатила 57 грн і на пошту відразу прийшов лист. Вчора подала заяву до суду. Все добре, ніяких нарікань. Тож, рекомендую всім.»
Зачекайте
Триває завантаження даних...