Позовна заява на аліменти на неповнолітніх дітей

Інформація про позов

Заява про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, є ефективним засобом захисту прав Вашої дитини.

Розгляд заяви на аліменти відбувається в спрощеному порядку, протягом 20-25 днів від дати подання заяви, і Ви можете отримати бажаний результат не виходячи з дому, навіть не беручи участь в судовому засіданні!

Читати далі
Підготуйте дані, які потрібні для заповнення заяви / позову:
  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел .;
  • Дані відповідача: П.І.Б., дата народження та адреса;
  • Дані про дітей: П.І.Б. і дата народження.
Створіть позов,
заповнивши дані
Надішліть готовий позов поштою до суду
Цей позов подається до суду безкоштовно
Отримайте рішення суду по пошті
Вам не потрібно брати участь в суді

Судова справа розглядається на підставі даних, що містяться в поданій заяві. З цих причин, необхідно максимально точно заповнити дані електронної анкети, яку ви будете заповнювати далі. Якщо у Вас 2 і більше дитини, то заповніть Заява на аліменти на Двох неповнолітніх дітей або Заява на аліменти на Трьох неповнолітніх дітей.

Сьогодні отримати аліменти на дитину в Україні можна двома способами: за домовленістю або ж за рішенням суду. Багато сімей зіштовхуються з тим, що після розірвання шлюбу один з батьків відмовляється виплачувати фінансову допомогу для своєї дитини. В такому випадку інший батько має право подати позовну заяву про стягнення аліментів. Сума виплат при цьому регулюється законодавчо і може змінюватися в залежності від того яким доходом володіє відповідач.

Законом України встановлено, що зобов'язання по виплаті аліментів виникають при народженні дитини та діють до досягнення дитиною повноліття (в окремих випадках виплата аліментів може бути продовжена).

Сімейним кодексом України передбачено як збільшення так і зменшення розміру аліментів. Тому, якщо ви вирішили подати заяву на аліменти, то вам необхідно вказувати всі необхідні дані, що б за результатами судового процесу позивач зміг отримати бажаний результат.

Заяву до суду про стягнення аліментів на дитину можна подати як особисто так і за допомогою поштової служби. Для того, що б ваш позов точно взяли на розгляд в суді рекомендуємо скористатися сервісом PozovDoSudu який пропонує універсальний зразок позивної заяви на аліменти.

Не знаете какой иск выбрать?

Ответьте на несколько простых вопросов, и узнайте, какие алименты Вы сможете получить!

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...