Заява на отримання допомоги при народженні дитини

Інформація про позов

Держава гарантує фінансову підтримку всім батькам при народженні дитини. Кожна сім`я має право звернутися до відповідного органу за фінансовою допомогою. Для отримання грошової допомоги один з батьків або опікун, повинен:

  • заповнити заяву (нижче на цій сторінці);
  • звернутися з цією заявою до органу соціального захисту населення (соцзабез) (інструкція як знайти соцзабез висилається на E-mail, після оформлення заяви).

Сума допомоги, яка виділяється для кожної дитини після її народженні становить 41 280 грн. * **

Читати далі
Для заяви на отримання допомоги при народженні дитини Вам знадобляться:
  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел .; реквізити банківського рахунку, або номер поштового відділення, на який Ви бажаєте отримувати таку допомогу;
  • Дані про дитину: П.І.Б., дата народження;

* Спочатку батькам виплачується 10 320 грн. Залишок коштів батьки отримають, протягом наступних 3 років, сумма виплат становить - по 860 грн./міс. Щоб отримувати таку грошову допомогу, необхідно звернутися за нею протягом перших дванадцяти місяців, після народження вашої дитини з заявою про отримання фінансової допомоги на народженну дитину до органів соціального захисту.

** Діти, що народженні до 30 червня 2014 року мають іншу фінансову допомогу:

  • 1 дитина - 30 тис. 960 грн;
  • 2-га дитина - 61 тис. 960 грн;
  • 3-тя і наступна дитина- 123 тис. 840 грн.

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...