Позовна заява про стягнення боргу за розпискою або договору займа

Інформація про позов

Якщо Ви давали грошові кошти в борг, і боржник видав Вам розписку про отримання грошових коштів, то даний документ буде підставою для стягнення з нього суми боргу, в разі невиконання взятих ним на себе зобов'язань. Закон не вимагає, щоб така розписка була завірена нотаріально. Проста письмова форма, є доказом отримання грошей.

При розгляді справи в суді про стягнення суми боргу з боржника, суд не бере до уваги свідчення свідків про передачу грошових коштів. Такий факт повинен бути доведений тільки документально, і звичайно розписка є головним доказом цього. Якщо ви передавали кошти в іноземній валюті, то такий борг підлягає поверненню в гривні за курсом на дату розгляду позову.

Читати далі

Для заяви на стягнення боргу Вам знадобляться наступні дані:

  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел.;
  • Дані відповідача: П.І.Б., дата народження та адреса;
Створіть позов,
заповнивши дані
Сплатіть судовий збір
Надішліть готовий позов поштою до суду
Або віднесіть його в суд особисто
Прийдіть на засідання суду
Або подайте заяву на розгляд позову без своєї участі

Якщо в розписці не вказано відсоток за користування грошима, то при поданні позову до суду на стягнення боргу договором позикиви все одно можете ставити питання про стягнення суми боргу з урахуванням такого відсотка.

Позовна заяви на повернення боргу за розпискою подається до суду, за місцем реєстрації відповідача (боржника) і за подачу позову ви повинні сплатити судовий збір в розмірі 1% від суми боргу.

Купуючи позовну заяву про стягнення боргу за позикою тут, Ви отримуєте успішно апробовану в українських судах заяву, яке забезпечить якісний захист Ваших інтересів!

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...