Заява на збільшення розміру аліментів на дитину

Інформація про позов
У тих випадках, коли розмір аліментів, які Ви отримуєте, не здатний забезпечити нормальні потреби дитини, законом передбачена можливість збільшення їх розміру.

Для подачі такої заяви натисніть жовту кнопку "Створити позов".
 
Читати далі
Підготуйте дані, які потрібні для заяви щодо збільшення розміру аліментів:
  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел .;
  • Дані відповідача: П.І.Б., дата народження та адреса;
  • Дані про аліменти: розмір аліментів; найменування суду, який стягував аліменти з відповідача.
Створіть позов,
заповнивши дані
Надішліть готовий позов поштою до суду
Цей позов подається до суду безкоштовно
Отримайте рішення суду по пошті
Вам не потрібно брати участь в суді
Заява на збільшення аліментів можливо тільки в тому випадку, якщо аліменти на дитину вже виплачуються, але в зв'язку з певними обставинами ви хочете збільшити їх виплату. Якщо ж ні, то, в залежності від числа дітей, спочатку подайте заяву на аліменти на одну дитину, або заяву на аліменти на двох дітей, або заяву на аліменти на трьох дітей.

Зміна аліментних виплат можлива за умови, що матеріальне становище платника аліментів це дозволяє, а також присутні причини, які сприяють збільшенню аліментів з боку позивача.

На законодавчому рівні причини, через які можуть бути збільшені виплати на дитину не вказуються. Тому, подаючи позов на збільшення аліментів необхідно підготувати документи, які будете підтверджувати необхідність їх підвищення (чеки, виписки з лікарні або роботи тощо). Маючи повний пакет документів буде набагато простіше довести необхідність підвищення виплат на дитину.

Підготувати позов на зміну розміру аліментів можна як за допомогою юриста, який надасть вам зразок позову про підвищення розміру аліментів та буде супроводжувати вас у суді, так і підготувавши заяву за допомогою сервісу PozovDoSudu, що дозволить заощадити кошти.

 

Не знаете какой иск выбрать?

Ответьте на несколько простых вопросов, и узнайте, какие алименты Вы сможете получить!

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...