Заява на відшкодування шкоди при залитті квартири

Інформація про позов

При розгляді в суді справи про відшкодування шкоди при залитті квартири, позивачеві необхідно довести наступні обставини:

  • то, що залиття сталося з вини відповідача;
  • розмір заподіяної шкоди.

Як правило, причина залиття квартири доводиться комісійним актом, складеним власником квартири і уповноваженими представниками експлуатаційних служб. Часто для встановлення причини залиття, суди призначають експертизи, в ході яких і досліджується дане питання.

Читати далі

Для заяви про відшкодування шкоди від залиття Вам знадобляться наступні дані:

  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел.;
  • Дані відповідача:П.І.Б., дата народження та адреса;
Створіть позов,
заповнивши дані
Сплатіть судовий збір
Надішліть готовий позов поштою до суду
Або віднесіть його в суд особисто
Прийдіть на засідання суду
Або подайте заяву на розгляд позову без своєї участі

Доказами розміру шкоди, що підлягає відшкодуванню, можуть бути квитанції про вартість будівельних матеріалів, придбаних для проведення ремонту, акти від будівельних компаній про вартість ремонту по відновленню колишнього стану квартири, нерідко в судах призначаються судово-товарознавчі експертизи.

Крім питання про відшкодування прямих збитків заподіяних залиттям, потерпіла сторона має право ставити питання і про відшкодування моральної шкоди, яка має місце внаслідок пошкодження майна.

Позов про затоплення квартири подається до суду за місцем знаходження квартири, а відповідачами у даній справі повинні бути власники квартири. Саме власників квартири (а не квартирантів) закон зобов'язує відшкодувати заподіяну шкоду.

Позовна заява про відшкодування шкоди при залитті квартири, яку ви можете отримати на даному ресурсі, дозволить вам добитися відшкодування як матеріального так і моральної шкоди, завданої вам і вашому майну.

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...