Розгляд заяви на аліменти за відсутності позивача

Інформація про позов

Судове засідання по аліментах відбувається в спрощеному порядку (Ви не платите судовий збір), але Вам потрібно бути присутнім в суді і особисто отримати рішення цього суду на руки.

У разі, якщо Ви не хочете брати участь в судовому засіданні по аліментах, і вам потрібно щоб воно проходило під час Вашої відсутності та щоб рішення суду було вислано Вам поштою, то додатково до «Заяви на отримання аліментів» Вам також потрібно подати і цю заяву.

Читати далі
Дані, які знадобляться для розгляду заяви на аліменти за відсутності позивача:
  • Ваші дані: П.І.Б., дата народження, номер паспорта, ІПН, адреса і тел .;
  • Дані відповідача: П.І.Б., дата народження та адреса;
Створіть позов,
заповнивши дані
Надішліть готовий позов поштою до суду
Цей позов подається до суду безкоштовно
Отримайте рішення суду по пошті
Вам не потрібно брати участь в суді
Бути присутнім на засіданні суду не обов'язково і для тих, хто не хоче або не може бути присутнім під час судового процесу існує можливість подати заяву на аліменти без вашої участі. Така заява дозволяє суду розглянути ваш позов без безпосередньої вашої присутності. Причин для подачі такої заяви може бути кілька найбільш поширена з них виникає тоді, коли позивач і відповідач проживають в різних містах і бути присутнім на засіданні у позивача немає можливості.

Розгляд заяви на аліменти без вашої участі займе рівно стільки ж, скільки б це зайняв звичайний процес, а результат засідання буде висланий вам поштою і в будь-якому випадку ви  будете повідомлені про хід справи.

Для того, що б заява на розгляд заяви на аліменти без Вашої участі була прийнято судом необхідно дотримуватись всіх правил заповнення. Найбільш зручним варіантом в даному випадку буде заповнити форму, яку пропонує сервіс PozovDoSudu.

Створити позов до суду

  1. Коли будете готові, натисніть на "Створити позов".
  2. Заповніть всі поля, після чого PozovDoSudu сформує повністю готовий до подання в суд позов з Вашими даними, і покрокову інструкцію - що з цим позовом робити!
Зачекайте
Триває завантаження даних...