Статті
28.01.2022
Виплата аліментів на дитину може здійснюватися або у фіксованій грошовій сумі або у відсотковому відношенні до доходу платника аліментів.
Найчастіше виплати проходять за другим варіантом, проте часто платники приховують свій реальний доход або ж навмисно занижують його. Це спричиняє те, щоб звернутися до суду і просити нараховувати аліменти на дитину в твердій грошовій сумі.
Нарахування таких аліментів відбувається виключно з вагомих причин. Для цього вам необхідно надати доказ того, що ваша дитина звикла до відвідування певних занять, гуртків за час спільного проживання вас із ві...
21.01.2022
Здобуття аліментів для багатьох є проблемою. Якщо батько або мати дитини ухиляється від виплати аліментів, ви можете прийняти рішення звернутися до суду і вимагати виконання своїх обов'язків перед дитиною від другого з батьків.
Найголовніше питання, яке виникає у багатьох при зверненні до суду, у якому вигляді вимагати аліменти?
Існує два шляхи отримання аліментів:
Фіксована сума.
У відсотковому співвідношенні від заробітної плати та інших доходів відповідача.
Багато хто не платники аліментів наміру ухиляються від виплати грошей своїм дітям, навіть ко...
15.12.2021
Плюси укладання шлюбного контракту
Мінуси укладання шлюбного контракту
Можливо розмежувати кому належатиме майно куплене у шлюбі.
Неможливо врегулювати особисте ставлення подружжя між собою, подружжя з дітьми.
Для укладання можна звернутися до нотаріуса або юриста з побажаннями, а вони грамотно їх пропишуть.
Для грамотного складання шлюбного договору необхідно звертатись до юриста.
Неможливо змінити договір одним із подружжя. Зміна відбувається лише за взаємною згодою.
Договір можна ...
10.12.2021
Випадки коли колектори не дають проходу можуть статися з кожним. Початок така історія бере з моменту отримання грошей у позику від банків чи мікрофінансових організацій.
Небезпека полягає у тому, що колекторська діяльність не врегульована законодавством України. Єдиним органом який має право на примусове стягнення коштів є державна виконавча служба та приватні виконавці, які отримали ліцензію.
Які дії колектора порушують права людини?
Постійні дзвінки, вдень чи вночі з нагадуванням про заборгованість;
Загрози кримінальної чи цивільної відповідальності (стягнення штрафу)....
17.11.2021
До будівлі суду можна без проблем привести свою групу підтримки. Біля будівлі суду група підтримки може розмістити плакати або скандувати промови. У разі перешкоди цим виконанням роботи судді, результатом буде перенесення суду.
На засідання або до зали суду також можна привести групу підтримки. Ця група підтримки може робити будь-які дії, крім тих, що заважають судді проводити засідання. Наприклад, не можна кричати або розмовляти на судовому засіданні. Не можна розміщувати чи тримати в руках плакати.
Група підтримки може проводити фото-, відео-, аудіо-фіксацію судового засідання без дода...
10.11.2021
Суд своїм рішенням у справі може призначити розгляд справи або її частину у закритому режимі. Це робиться з метою нерозповсюдження державної чи іншої таємниці.
Також закритий розгляд справи може проводитись у разі захисту особистого та сімейного життя людини, на користь дітей. Запобігання поширенню інформації про інтимне та особисте життя, інформації яка принижує честь та гідності осіб означає суть закритого судового розгляду справи.
Закрите судове засідання передбачає участь лише учасників справи та працівників суду.
26.10.2021
Такої ситуації просто не може бути. Станом на сьогодні всі суди України обладнані за останнім словом техніки. У кожному суді є пристрої для аудіо та відеозапису судового засідання. Тому суди мають у наявності необхідну апаратуру для прослуховування електронних доказів. Для того, щоб долучити такі докази до справи, необхідно подати клопотання. Тільки після долучення до справи електронні докази будуть розглянуті та оцінені судом.
Як написати та подати клопотання про долучення доказів?
Клопотання має містити певну інформацію. Необхідно вказати:
суд до якого подається клопотання;...
18.10.2021
Так, певне коло людей має пільги. Законодавством України визначено коло осіб які мають преференції по сплаті мита за суд.
Хто має пільги на розгляд в суді?
Звільняються від сплати мита при зверненні до всіх судів заявники:
за позовом про отримання зарплати і відновлення після незаконного звільнення;
при стягненні шкоди здоров'ю людини;
позови щодо аліментів;
по розглядів виплати і повернення майна жертвам політичних репресій;
про поверненню ціни майна громадянам, реабілітованим внаслідок політичних репресій на Україні;
у справах про відшкодув...
04.10.2021
Так можете. Законами України передбачена можливість подачі електронних доказів. Аудіо / відео файли є такими доказами.
До електронних доказів також відносяться, текстові документи, картинки, Начерк, плани, фото, інтернет сайти, тексти, мультимедійні повідомлення та інші. Щоб мати властивості доказів файли зазначені вище повинні мати інформацію щодо справи.
Подача електронних доказів.
Докази направляють до суду на носії, де вони зберігаються або в копії завіреної цифровим підписом. Електронний підпис прирівнюється власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електро...
10.09.2021
Позовна давність за кредитом це термін протягом якого банк має право звернутися з вимогою про стягнення боргу та штрафних санкцій. Загальна позовна давність становить три роки. Але в законодавстві передбачена можливість збільшити термін позовної давності за взаємною згодою сторін. Така угода оформляється в окремому документі і підписується сторонами.
Приватбанк оформляючи кредит користується такою угодою і збільшує термін позовної давності до п'ятдесяти років.
Як визначити початок позовної давності?
Відлік позовної давності починається:
З моменту закінчення терміну, в ...
03.09.2021
Автомобіль при розлученні не ділиться між подружжям. Це обумовлено тим, що при розділі частини автомобіля наприклад (колеса, мотор, коробка передач) одному з подружжя, другого (підвіска, салон і кузов) взагалі зникає поняття авто. При цьому з'являється тільки поняття частин такого автомобіля.
Іншими словами авто це неподільна річ. Неподільна річ це та річ яка не може бути поділена на частини без шкоди для подальшого використання за прямим призначенням.
Який автомобіль підлягає розподілу між подружжям?
Чи підлягає розподілу між подружжям автомобіль який відповідає наступним пар...
28.08.2021
Як правило звернення до служби із захисту прав споживачів, викликане конфліктом між продавцем і покупцем. Такі конфлікти зазвичай виникають при покупці:
товару належної якості, який не підійшов. Після цього співробітники магазину відмовилися поміняти товар на інший або повернути гроші;
товару неналежної якості. Коли продавці відмовляються міняти товар неналежної якості, надати якісний товар або повернути гроші.
Також покупець має право подати скаргу на інші дії продавців, які порушують права.
Як написати і куди подати скаргу.
Написання скарги проводиться у вільній ...
25.08.2021
Звертатися зі скаргою на співробітника поліції необхідно якщо останній не виконує або неякісно виконує службові обов'язки.
У яких випадках необхідно писати скаргу на співробітника поліції?
Співробітники поліції порушують закон і не виконують свої обов'язки, в разі:
порушення прав людини, а також застосовуючи до нього фізичне або психологічне насильство (до підозрюваного, потерпілого, свідка і іншим учасникам кримінальної справи);
розслідування справи не відбувається, поперпілих опитують, свідків не шукають. Також немає ніяких показників, про просування результат...
13.08.2021
Отримати спадок мають право родичі або люди за заповітом (які можуть не бути родичами). Існує два порядки спадкування:
Заповіт - успадковують люди, підприємства, організації, держава на умовах прописаних в документі;
Закон - отримують спадок родичі і люди які мають право в рівних частках (члени сім'ї та близькі родичі).
Період оформлення спадщини
Важливо відзначити, що оформити майно можна після смерті людини або набрання законної сили рішенням про визнання людини померлою. Протягом шести місяців спадкоємці зобов'язані звернутися до нотаріуса із заявою про прийня...
23.07.2021
Так можна. Батьки мають право домовитися добровільно про сплату аліментів. У спеціальній угоді визначаються розмір та строки виплати. Подружжя має право включити в договір і інші пункти для врегулювання майнових відносин між собою.
Умови угоди не повинні порушувати права дитини, встановлені законом. Договір укладається письмово і має бути завірений нотаріально. При порушенні договору аліменти можуть стягуватися за виконавчим написом нотаріуса.
Що потрібно для посвідчення договору у нотаріуса?
Угода по аліментах (якщо він не буде складатися на місці).
Паспорти та ідентифік...
Сторінки: 1-15 16-30 31-45 Архів статей >>